تبلیغات
::. تخت گاز .:: - قیمت های طرح ترافیک سال 1390

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 14 بهمن 1389
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: قیمت طرح ترافیک سال 90 بخش های مختلف حقیقی، حقوقی و خصوصی تصویب و ابلاغ شد. خسرو دانشجو در حاشیه جلسه غیرعلنی شورای اسلامی شهر تهران افزود: بر اساس این مصوبه، طرح ترافیک برای خودروی جانبازان 70 درصد به بالا ، همچون سال گذشته رایگان است.


وی گفت: برای جانبازان 35 تا 70 درصد، معلولان، بیماران خاص و خبرنگاران نیز قیمت طرح ترافیک همان 25 هزار تومان سال 89 خواهد بود.
دانشجو افزود: قیمت طرح ترافیک برای خودروهای حمل و نقل عمومی مسافر و بار (تاکسی تلفنی، مینی بوس، اتوبوس و وانت بار) از 15 هزار تومان سال 89 به 20 هزار تومان افزایش یافت. سخنگوی شورای شهر اضافه کرد: برای اشخاص حقیقی واجد شرایط دریافت مجوز طرح ترافیک نیز قیمت طرح از 400 هزار تومان به 500 هزار تومان و برای خودروهای دولتی پلاک قرمز الف از 400 هزار تومان به 500 هزار تومان و برای خودروهای دولتی با پلاک شخصی و خودروهای متعلق به نهادهای عمومی غیردولتی از 600 هزار تومان به 650 هزار تومان افزایش یافت.
دانشجو افزود: برای خودروهای شرکت ها و مؤسسات خصوصی، قیمت طرح ترافیک از یک میلیون تومان به یک میلیون و 200 هزار تومان افزایش یافت. وی گفت: طرح ترافیک به صورت کارت برای کامیون ها در دو ماهه عادی از 150 هزار تومان امسال به 200 هزار تومان و برای کارت کامیون های دو ماهه شناور از 200 هزار تومان به 250 هزار تومان و برای کارت شناور سهمیه بگیران از یک میلیون تومان به یک میلیون و 200 هزار تومان افزایش یافت.
سخنگوی شورای شهر با بیان اینکه کارت شناور طرح ترافیک سایر متقاضیان واجد شرایط نیز از دو میلیون تومان به دو میلیون و 400 هزار تومان افزایش یافته است، گفت: مجوز روزانه و هفتگی طرح ترافیک همچون سال 89 برای سال نود نیز همان ده هزار تومان و 60 هزار تومان خواهد بود.
دانشجو اضافه کرد: نرخ صدور المثنی طرح ترافیک نیز 15 درصد قیمت پایه طرح و نرخ تعویض آرم نیز پنج درصد قیمت پایه خواهد بود. سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: مدیران و مسئولان دستگاه ها و نهادها که در سال 89 به صورت رایگان از طرح ترافیک استفاده می کردند، در سال 90 باید 500 هزار تومان برای طرح ترافیک بپردازند.
طبقه بندی: اخبار، 
ارسال توسط تخت گاز
آرشیو مطالب
آمار سایت
تبلیغات

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار